Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Prsten sněhového krále

Jana Havlatová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Trojice pohádek Prsten sněhového krále, Oči hvězdám podobné a Když kohout zakokrhal představuje četbu pro děti na dobrou noc. Autorka prokázala fantazii a cit pro výstavbu příběhu. Na základě pohádkových příběhů se jí podařilo vytvořit vyprávění o tom, jak se pomocí sněhu podařilo vyléčit krále z lakomství a závislosti na zlém rádci, v druhém vyprávění zase k dobrému konci přispěje kouzlo, jež oživí knížete zabitého v souboji kvůli portrétu jeho krásné ženy a i třetí příběh je založen na kouzle: pernikářka pomocí kohouta napraví líného mladíka a dovede ho ke štěstí. Poutavé příběhy tak s využitím typických pohádkových fines, včetně jazykových obratů, přivedou dětské čtenáře či posluchače ke správnému vnímání etických hodnot.

Ukázka z knihy

Ale to by nebyl Urijáš, aby na rozdíl od krále nevytušil, že má Eliška něco za lubem. Usmyslil si, že bude Elišku tajně sledovat. Pokaždé, když jde Eliška za Jankem do vězení, tajně poslouchá za dveřmi, aby zjistil, o co jí vlastně jde. Naštěstí jsou dveře vězení tak silné, že nikdy nic neslyší.
Čas plynul. Právě uběhlo půl roku ode dne, kdy začal Paolo Janka a vlastně i Elišku ve vězení učit. Že se Eliška do Janka a Janek do Elišky zamilovali až po uši, to by Urijáše za dveřmi vězení ani ve snu nenapadlo. A víte proč, děti? Protože morousovatý a nafoukaný člověk si takových věcí vůbec nevšímá. I kdyby mohl, neviděl by, jak se na sebe Janek s Eliškou usmívají, jak jeden druhému očima lásku předávají. Jen to Urijášovi vadilo, že když Janek něčemu nerozuměl, smála se princezna Elizabeth tak rozpustile nahlas jako chudá děvčata z podzámčí. To bylo naštěstí jediné, co Urijáš zpoza dveří slyšel.

Informace o knize

Autor: Jana Havlatová
Počet stran: 66
Vazba: měkká lepená, A5
ISBN: 978-80-7550-029-8
Rok vydání: 2016

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 1914 1914

Ano, už mi něco vyšlo. 287 287

Ano, ale jen na webu. 542 542

Ne, asi neumím psát. 105 105

Ne, raději jen čtu. 196 196